Crystal Castles

 

Предидущая дата: 

26.07.2017 21:00

Вартість квитків:
Квитки: 770-2100 грн.
Придбати квиток

Українські фанати Crystal Castles отримають максимум фірмової істерії і танцювального відриву під треки альбому Amnesty (I). Цю платівку гурт записав вже в оновленому складі разом з вокалісткою Едіт Френсіс, яка змінила Елліс Гласс, котра залишила проект.

 

Альбом Amnesty (I) продовжує основну тенденцію творчості Crystal Castles, яка полягає в поєднанні електроніки і танцювального духу 80-х. Цінним для шанувальників залишається і співпраця з Робертом Смітом. А нерівності і об'ємні шорсткості, що переходять з альбому до альбому, продовжують викликати інтерес у справжніх цінителів експериментальної електроніки.

 

Про популярність Crystal Castles говорить і такий факт: з першим студійним альбомом гурт опинився в списку «100 кращих альбомів десятиліття» за версією музичного видання NME.

 

BBC ефект від прослуховування Crystal Castles порівнює з емоціями, які опановують людиною, кинутим в життєвий вир без права на допомогу, без страховки. Навколо - одна лише моторошна біль. Ви можете зробити все, але результатів буде - нуль.

 

Crystal Castles - це враження, яких не дасть вам більше жоден танцювальний проект. Божевільний вечір наближається. Не пропусти!