O.Torvald

 

Предидущая дата: 

27.05.2017 20:00

Вартість квитків:
Квитки: 340-700 грн.
Придбати квиток

У Києві Євген Галич та його команда представлять особливу програму «За вашими листами». Цього разу музику замовляєте ви! Тож дуже просимо: зробіть ласку, посприяйте тому, щоб набір пісень для концерту був готовий якнайшвидше. Свої замовлення ви можете надсилати за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал 19, оф. 10, індекс 01034.

 

Як ви вже зрозуміли, на концерті пролунають лише гідні вашої дорогоцінної уваги хіти. Немає сумнівів, що серед них будуть «Киев днем и ночью», «Ти Є», «#Нашілюдивсюди» та інші улюблені пісні українців. Просто замовте – і O.Torvald це зіграють!

 

В особистому заліку вокально-інструментального ансамблю О.Торвальд – 5 платівок, шлягери які знають, люблять і співають всі українці. Талановиті хлопці грають первозданний рок-н-рол, оповитий прекрасною лірикою. Гурт складає пісні українською та іноземними мовами.

 

Колектив неодноразово ставав учасником та лауреатом таких великих фестивалів як «Червона Рута», «Таврійські ігри», «Перлини сезону». Парубки чудово показали себе і на міжнародних пісенних конкурсах. Довгоочікуваний концерт наближається і ВІА O.Torvald з нетерпінням очікують зустрічі зі своїми багаточисельними шанувальниками. Приходьте обов'язково!